Léto bývá ve znamení sluníčka, koupání a dovolených ale také kulturních akcí pod širým nebem. Na dvě takové vás zvou kapely MADALEN a A.M. ÚLET.

 

První z nich s názvem „Country Zborov“ se odehraje první srpnovou sobotu 4.8.2007 ve Zborově u Šumperka. Tato přehlídka folk & country hudby má zde svou letitou tradici a kromě dobré muziky vás určitě naláká i příjemné prostředí areálu u koupaliště nebo zdejší výborná kuchyně.

 

Pokud však máte rádi romantické prostředí zámeckých nádvoří pak si nenechte ujít společný koncert skupin Madalen a A.M. Úlet v rámci kulturního léta na zámku ve Velkých Losinách, který se koná v pátek 10.8.2007 od 19.00 hod. na již zmíněném zámeckém nádvoří. Zajímavým hostem večera, kterého si pozvala skupina A.M. Úlet, bude určitě písničkářka – čechokanaďanka Silvie Forsyth.

Prostředí hradů a zámků není kapele Madalen vůbec cizí. V průběhu své patnáctileté existence si zahráli několikrát na nádvoří zámku v Telči (Folkové prázdniny v Telči), v zámecké jízdárně na zámku v Náměšti nad Oslavou (Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou), v zámeckých zahradách Valtického zámku (Hudba z podzámčí) nebo Tovačova (Tovačovský portál), nádvoří hradu ve Strakonicích (Jamboree), na Helfštýně (Folky – nefolky), Bouzově (Mohelnický dostavník), v Boskovicích, v Bruntále a další a další.

 

Poslední úspěšné společné vystoupení skupin Madalen a A.M.Úlet bylo na zámku v Náměšti na Hané v rámci největšího festivalu F & C muziky s názvem Zahrada.

 

Na Losinské nádvoří se kapela vrací po třech letech a věříme, že si to nenecháte ujít.

 

Srdečně vás zveme!!!